Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim

U C Z E Ń
 Samorząd Uczniowski
 Gazetka szkolna
 Zajęcia pozalekcyjne
 Nasze osiągnięcia
 Podręczniki szkolne
 Bezpieczeństwo
  Jesteśmy
"Szkołą z Klasą"
Strona główna
U       C       Z       E       Ń
Nasze osiągnięcia
Rok Szkolny 2011/2012 I semestr


Odznakę "Wzorowy Uczeń" otrzymują następujący uczniowie klas I-III :

1. Hubert Bartkowiak IB
2. Marcel Bronk IB
3. Kacper Słomiński IB
4. Małgorzata Kania IIA
5. Paulina Szachta IIA
6. Bławat Natalia IIB
7. Hippler Oskar IIB
8. Janowska Klaudia IIB
9. Jurek Paweł IIB
10. Michna Wiktoria IIB
11. Steppuhn Kacper IIB
12. Wysocka Martyna IIB
13. Oliwia Gill IIC
14. Kacper Rutkowski IIC
15. Paulina Tobiańska IIC
16. Kinga Byczyńska IIIA
17. Kamila Chalecka IIIA
18. Jakub Kuchta IIIA
19. Natalia Pałasz IIIA
20. Milena Starczewska IIIA
21. Kinga Kosidowska IIIB
22. Błażej Lemka IIIB
23. Aleksandra Przepiera IIIB
24. Bonk Kacper IA
25. Miłkowska Katarzyna IA
26. Szweda Paweł IA
27. Zimmermann Wanesa IA
28. Kreft Weronika IA

Wytypowano najlepszych uczniów kl. IV-VI ze średnią powyżej 4,75 i minimum dobrym zachowaniem

1. Kacper Wołoszyk IVA 5,27%
2. Grzegorz Szynkowski IVA 5,18%
3. Mateusz Romanowski IVA 5,18%
4. Jakub Górski IVA 5,18%
5. Maja Struzik IVA 5,0%
6. Magdalena Kozłowska IVA 4,9%
7. Jakub Grzywacz IVA 4,9%
8. Natalia Szczubełek IVA 4,81%
9. Dawid Liczmański VA 5,09%
10. Wiktoria Nowicka VA 5,09%
11. Mikołaj Chrzanowski VA 4,82%
12. Oliwia Bujanowska VIA 4,75%
13. Jakub Wołoszyk VIA 4,75%
14. Kamil Rorbach VIB 5,00%

Rok Szkolny 2008/2009

Uczniowie którzy odnieśli sukces w roku szkolnym 2008/2009 (Dokument MSWord)

Rok Szkolny 2007/2008

      5 lutego 2008 r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2007/2008. W trakcie uroczystości pani dyrektor Mariola Ałtyn nagrodziła uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu, laureatów konkursów i reprezentantów szkoły w zawodach sportowych.


Odznaki "WZOROWY UCZEŃ" otrzymali:
1. Mikołaj Chrzanowski ( kl. I A)
2. Wiktoria Nowicka (kl. I A)
3. Martyna Richter (kl. I A)
4. Oliwia Błaszkowska (kl. I B)
5. Sebastian Ebertowski (kl. I B)
6. Bartosz Samoszuk (kl. I B)
7. Kinga Grzonka (kl. II A)
8. Jakub Wołoszyk (kl. II A)
9. Aleksandra Hong Quang (kl. II B)
10. Karol Kurs ( kl. II B)
11. Weronika Pałka (kl. II B)
12. Mateusz Polakowski (kl. II B)
13. Kamil Rorbach (kl. II B)
14. Jakub Tański (kl. III A)
15. Michał Wróbel (kl. III A)
16. Angelika Kełpin (kl. III B)
17. Kacper Kuchta (kl. III B)
18. Aldona Michalak (kl. III B)
19. Adrian Milewski (kl. III B)
20. Natalia Wałaszewska (kl. III B)

Najlepsi uczniowie klas IV - VI:
1. Fabian Dietrich (kl. IV B) - średnia ocen: 5,2
2. Agata Chmielecka (kl. IV C) - średnia ocen: 5,2
3. Dominika Dunst (kl. IV C) - średnia ocen: 5,3
4. Karolina Grzonka (kl. IV C) - średnia ocen: 5,1
5. Dżesika Romanowska (kl. IV C) - średnia ocen: 5,2
6. Karolina Wróblewska (kl. IV C) - średnia ocen: 4,8
7. Martyna Rogalińska (kl. V C) - średnia ocen: 4,8
8. Eryka Kosidowska (kl. VI A) - średnia ocen: 5,1
9. Iwona Flissikowska (kl. VI C) - średnia ocen: 5,2
10. Michał Liczmański (kl. VI C) - średnia ocen: 5,1
11. Małgorzata Kosecka (kl. VI C) - średnia ocen: 5,0

Laureaci konkursów:
1. Fabian Dietrich (kl. IV B) - I miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym "Dyktando Kociewskie" w kategorii klas IV - VI
2. Michał Liczmański (kl. VI C) - Udział w Konkursie Języka Polskiego z Historią, zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Najlepsi czytelnicy:
1. Dominika Bucholc ( kl. I B)
2. Jakub Wołoszyk (kl. II A)
3. Paulina Łepek (kl. III B)

Reprezentanci szkoły w zawodach sportowych:
1. Sebastian Świerkowski (kl. V A)
2. Szymon Szczodrowski (kl. V A)
3. Patryk Bławat (kl. V A)
4. Mateusz Kamiński ( kl. V B)
5. Adam Wojak (kl. VI A)
6. Oskar Kolaska (kl. VI A)
7. Patryk Szatkowski (kl. VI A)
8. Adrian Hennig ( kl. VI B)
9. Adrian Szandrach (kl. VI C)
10. Patryk Wojciechowski ( VI C)
Początek strony

Uczeń:   Samorząd Uczniowski,   Gazetka szkolna,   Nasze osiągnięcia,   Podręczniki,   Bezpieczeństwo   Dodaj do ulubionych,   Strona startowa.
(c) 2012   Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim